Vyjóguj si dokonalé tělo

Vyjoguj-hl.foto

„Dokonalé tělo je především zdravé tělo, které tak působí i navenek: tedy rovné držení, fungující střed těla, pevné (a trochu i viditelné) svaly bez disbalancí.“

 

To, že jde jógou zdravě posílit celé tělo a krásně zformovat jednotlivé partie už asi víte.

Dala jsem pro vás v 9 lekcích dohromady ty nejlepší zpevňovací cviky na nejčastější problémové partie, přidala 2 lekce na posílení celého těla a 3 videa na protažení po tréninku, 5 návrhů tréninků, tipy pro každou problematickou partii a jako bonus 22 krátkých videí s nácvikem ásan, které najdete v trénincích.

 

Co tě tedy přesně v kurzu čeká?

9 lekcí na jednotlivé problematické partie (každá lekce trvá průměrně 18 minut)

01-drzeni-tela

Krásné držení těla Správné držení těla je rozhodně na prvním místě! Ubere kila, zúží pas a nechá vyniknout břišní svaly i prsa…prostě vaše dokonalé tělo. Ale i držení těla vyžaduje trénink a tohle jóga umí!

 

 

 

02-core2

Core je základ I. Než se pustíte do náročných cviků, musíte vytrénovat svaly středu těla, tedy core. Nechcete přeci celý trénink skončit po čtrnácti dnech jen kvůli bolestem zad? Core je prostě základ.

 

 

 

03-core

Core je základ II. Svaly středu těla si zaslouží více než jeden trénink. A proto máte hned dva. Jeden pro začátek a tento druhý už je větší výzva!

 

 

 

04-BSVyrýsuj břicho  Na zpevněný střed těla patří vyrýsované „buchty“. Nebo aspoň hezky naznačené břišní svaly, kdo by se jim bránil? Chce to ale hodně zabrat a posilovat správně a střídavě všechny svaly na břiše, jak nabízí tento trénink.

 

 

05-pasZeštíhli pas – Kdo nevlastníte siluetu přesýpacích hodin od přírody, musíte přidat trénink pro štíhlý pas. Postupná práce, cvičení, které zpevní břišní svaly, i protáhne tuto oblast v torzích a úklonech.

 

 

 

 06-paže Sexy paže a prsa – Ochablá zadní strana paží bude minulostí a tuto část těla budete hrdě vystavovat v letních topech. Jóga nabízí účinný trénink, s vahou vlastního těla, bez následných bolestí ramen nebo namožené oblasti krku.

 

 

07-zadek

Výstavní zadeček – Kulatý nebo spíš ubrat? Silovějším tréninkem lze krásně zpevnit a tvarovat, protahováním zase zeštíhlit. Cvičení jógy navíc umí zatočit i s celulitidou. Kombinaci účinných cviků jsem shrnula v tomto tréninku.

 

 

08-stehna

Pevná a štíhlá stehna i boky – Jak trénovat a nenabírat na objemu, ale vypracovat pevné a štíhlé nohy? Lze se zbavit neoblíbených „bůčků“? Tipy a účinné cviky v této kapitole.

 

 

 

09-zada

Odhal záda – Pro muže nutnost, pro ženy další část těla, kterou budete hrdě odhalovat. Naznačené zádové svaly jsou IN a jóga je ten nejlepší způsob jak záda zdravě posílit.

 

 

 

2 komplexní lekce zahrnující cviky na posílení a protažení celého těla (lekce trvají přes 20 minut). Když se vám nechce přemýšlet, na kterou část těla se speciálně zaměřit, dejte si delší tréninky s namixovanými cviky, které zpevní celé tělo!

8 úvodních lekcí s tipy ke cvičení u každé problematické partie. Aneb mé tipy, které praktikuji na osobních trénincích. Někdo chce v dané partii nabývat, jiný ubírat. V úvodních lekcích se dozvíte, jak a co tedy cvičit, aby váš trénink nebyl kontraproduktivní.

1 úvodní video k celému kurzu, kde jsem shrnula, co vás čeká a nemine. Detailněji pak vše rozebírám ve dvou krátkých textech.

3 protahovací lekce na různé oblasti těla (krátké lekce trvající cca 7,5 minuty). Protažení se postará o zdravou kompenzaci a štíhlé svaly.

+ bonus 22 videí s detailním nácvikem jednotlivých ásan použitých v trénincích.

Z těchto videí jsem sestavila pět možných tréninků, ať už

 • jsi začátečník, který se necítí na náročnější cviky, nebo nemáš dostatečně zpevněný střed těla
 • potřebuješ hlavně zpevnit a tvarovat vybrané problémové partie nebo naopak uvítáš kombinovaný trénink na zpevnění celého těla
 • chceš posílit svaly, ale potřebuješ i zhubnout a přidat kardio lekce podle vlastního uvážení
 • chceš/můžeš cvičit 4x nebo 5x týdně
 • si chceš trénink změnit podle toho, na jakou partii se zaměříš na 1. a na 2. místě, nebo si můžeš z těchto videí nakombinovat trénink vlastní.

 

Zajímá tě víc? Podívej se na tříminutové ukázky videí z kurzu:

Lekce CORE JE ZÁKLAD II.

Lekce VÝSTAVNÍ ZADEČEK

 

 

Jak kurz probíhá?

 • Po objednání a zaplacení si vygeneruješ heslo a přihlásíš ke kurzu na stránkách fitjogaklub.cz.
 • Přečteš si dva krátké úvodní texty, které tě provedou hlavními zásadami při cvičení a navedou, jak správně postupovat v kurzu, jaký si zvolit trénink a co je při tréninku nejdůležitější.
 • Zvolíš si trénink
 • Podle zvoleného tréninku spouštíš jednotlivá tréninková videa…a cvičíš!
 • Navíc si můžeš poslechnout i mé tipy pro posilování/tvarování jednotlivých partií a nebo se podívat, jak detailně cvičit některé ásany (jógové pozice), které se v sestavách vyskytují.
 • Ke kurzu se můžeš připojit z jakéhokoliv počítače i chytrého telefonu.
 • Ty si vyber čas, který ti vyhovuje. Je to úplně na tobě.
 • Ke kurzu získáš neomezený přístup (i k případným budoucím aktualizacím).

 

 

Co když jsem jógu nikdy necvičil/a? Je pro mě kurz vhodný?

Zvládnu kurz i pokud jsem úplně nezpevněná/ý?

V případě, že začínáš s jógou, nebo ještě nejsi dostatečně zpevněná/ý pro náročnější cviky, zvolíš si pouze přípravný trénink na zpevnění svalů středu těla, kterým si core postupně vypracuješ. V náročnějších trénincích si snížíš počet opakování, zvolíš nejjednodušší variantu a zaměříš se třeba jen na jedno dokonalé provedení cviku. Pokud chceš získat více jógových základů (včetně dechu), doporučuji současně online kurz Začínáme s jógou.

 

 

Pro koho kurz není vhodný?

 • Pokud máš specifické zdravotní problémy a preferuješ dohled instruktora na osobním tréninku.
 • Toto cvičení není vhodné pro těhotné, nebo ženy v šestinedělí. Pro těhotné nabízím kurz Gravid jóga.
 • Pokud nemáš přístup na internet.
 • Pokud preferuješ cvičení mezi lidmi, nebo tě cvičení podle videí vůbec nebaví.

 

 

Online kurz šetří tvůj čas a peníze, navíc se můžeš k jednotlivým lekcím opakovaně vracet.

Tak neváhej, objednej si kurz a můžeš začít cvičit třeba zítra!

Objednat online kurz za 899 Kč 

 

Upozornění: Ne každé cvičení je vhodné pro každého, berte ohled na svůj zdravotní stav a popřípadě konzultujte cvičení se svým lékařem. Uvědomte si, že cvičení může vést ke zranění. Každý uživatel tohoto videa si je plně vědom možnosti zranění a výrobce a distributor nenese za případné újmy na zdraví žádnou zodpovědnost.