FIT JÓGA KLUB

Každý týden nová videolekce (40-60 minut) a mnoho dalších výhod pro členy klubu.

fitjogaklub

Chtěla jsem vytvořit místo, kde budete mít možnost získat každý týden kompletní delší cvičení na téma, které vás bude zajímat a bavit, videonácviky všech možných ásan a jejich variant i bonusová videa. Zároveň budeme moci v diskuzi rozebrat, co vám v lekci není jasné, jak to či ono lépe zvládnout, jestli opravdu cvičíte správně, ale i moje další tipy nejenom ke cvičení, které mi pro vás přijdou užitečné (vše každý měsíc shrnu do videa). No a kdo bude chtít nějaké téma více prohloubit formou online kurzu, nebude muset čekat na slevu, ale bude ji mít k dispozici kdykoliv – a to ve výši, kterou běžně nedávám. Doufám, že Fit jóga klub bude místo, kde se budeme navzájem podporovat a bude nás motivovat, takže i z náhodných „kolemjdoucích“ se brzy stanou fit jogíni, kteří jógu nejen cvičí, ale i žijí. Namasté!

 

Baví tě se mnou cvičit jógu online? Přidej se do klubu fit jogínů! A jaké výhody konkrétně ti tento klub přinese?

  • Každý týden pro členy připravím dlouhou kompletní videolekci (zahřátí, ásany i relaxace) o délce 40-60 minut.
  • Témata lekcí ovlivníte právě vy – členové Fit jóga klubu! V jednom měsíci se budu snažit prostřídat lekce na zpevnění i protažení, lekce náročnější (s variantami pro začátečníky) a lekce jednodušší.
  • Vaše dotazy pod videi dám každý měsíc dohromady a zodpovím na ně ve videu. Přidám další tipy, jak ke cvičení přistupuji já, co mě daný měsíc nadchlo, apod. Můžeme sdílet svoje pokroky a radost z jógy.
  • Po dobu členství budete mít všechny mé online kurzy s 20% slevou (z původní ceny).
  • Všichni členové klubu budou mít přístup do videotéky s nácvikem různých ásan (jak je ne/provádět, proč, jednodušší a těžší varianty, účinky pozic).
  • Přístup ke všem lekcím zpětně po dobu členství (při ročním členství dostanete i neomezený přístup ke všem objednaným lekcím za rok i po ukončení členství).
  • Fit jóga klub ušetří tvůj čas i peníze a donutí tě cvičit jógu pravidelně.

 

 

Využij vstup do kurzu za zaváděcí cenu:

ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU (1 měsíc): 130 Kč/měsíc

TŘÍMĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ (3 měsíce): 360 Kč/ 3 měsíce

PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ: 700 Kč/ 6 měsíců

ROČNÍ ČLENSTVÍ S BONUSEM: 1300 Kč na rok + přístup ke všem lekcím i po skončení členství

 

Zde je několik odpovědí na vaše možné otázky:

Proč bude Fit jóga klub lepší než tvoje free videa?

Free videa samozřejmě ponechám, budou ale jen takovou ukázkou z těchto kompletních lekcí. Vyberu tedy cca 10-20 minut, které poslouží všem, co cvičit chtějí, ale jen občas a krátce. Fit jogínům ale nabídnu kompletní lekci v délce, jako byste byli v jógovém studiu. Nebude tedy chybět dostatečné zahřátí ani závěrečná relaxace. A samozřejmě – ostatní výhody, zmíněné výše, budou také velkým bonusem pro členy klubu.

Bude mi vyhovovat stupeň náročnosti? Jak si ohlídám, že cvičím správně?

Především v každé lekci popíšu varianty jak náročnější, tak pro méně pokročilé. Pro každou sestavu vypíchnu těžší pozice, které budete moci natrénovat zvlášť ve videu a vybrat si jednodušší variantu. Pokud něco nebude jasné, napíšete do diskuze pod video a já vám odpovím jak v diskuzi, tak na vybrané a složitější dotazy i jednou měsíčne ve videu.

Co když se nedonutím cvičit a členství tak nevyužiju?

Zkuste nejdříve kratší členství na měsíc a uvidíte. Po zveřejnění každé nové lekce vám přijde email s výzvou, ať se do toho pustíte. Z vlastní zkušenosti vím, že je zvládnutelné najít si 40-60 minut doma/v kanceláři – na místě, které vám vyhovuje a v různém čase, který si zvolíte. Určitě máte méně výmluv než dojíždět někam do studia v pravidelný čas. Ale i tak k tomu můžete přistoupit a vyhradit si napevno 1-3x týdně čas, kdy si chcete sestavu zacvičit. A když to nestihnete, např. kvůli nemoci? Po dobu členství se můžete k lekci kdykoliv vrátit.