Vaše osobní trenérka v Praze

osobni trenerka Praha

Uvědomuji si, že ne každému klientovi musí vyhovovat skupinové lekce, ať už z osobních nebo různých zdravotních důvodů. Při individuálních lekcích je přistupováno ke klientovi dle jeho individuálních potřeb a možností.

Jak domluva na individuální lekce probíhá?

Nejprve mě kontaktujte na mém emailu marketa.joga@gmail.com nebo na Facebooku (Fit jóga Markéta), kde mi popíšete vaše časové možnosti a co od lekcí očekáváte, zda jste v józe začátečník, nebo už máte nějaké lekce za sebou.

Lekce probíhají v mé tělocvičně v Praze-Radotíně (ulice Otěšínská). Omlouvám se, z důvodu dlouhodobého pobytu v zahraničí momentálně individuální tréninky neprobíhají. Individuální tréninky pravděpodobně znovu začnou v roce 2021. Děkuji za pochopení.

Na základě dotazníku, který vám zašlu, připravím na první lekci sestavu, která bude obsahovat kompenzační, posilovací cviky a ásany podle vašich přání a potřeb. Po prvním společném cvičení vaši sestavu ještě upravím. Tuto sestavu vám donesu natočenou jako video, abyste si ji mohli cvičit kdykoliv doma. Cvičení je dále každou lekci upravováno a rozšiřováno podle domluvy a vašich pokroků. Zhruba po každé páté až desáté lekci máte možnost dalšího video-tréninku na doma s oblíbenými cviky ze společných lekcí, který vám vytvořím.

Výhodou těchto lekcí je nejen sestava „ušitá na míru“ přímo vám, ale zejména, že společně můžeme vybrat vhodné varianty ásan a máte jistotu jejich správného provedení. Kdykoliv spolu můžeme probrat i další jógové techniky, které vám pomohou k rozvoji zdravého životního stylu.

V individuálním tréninku mám dlouholeté zkušenosti a pozitivní ohlasy.

Cena za 60-minutovou lekci je 750 Kč (včetně natočení tréninku na doma každou 5.-10. lekci).

Dále nabízím vytvoření jógového tréninku na doma formou videa (30-60 minut podle domluvy) podle požadavků a detailů, které specifikujete v dotazníku. Nejedná se o individuální trénink jako takový, ale lekce je maximálně přizpůsobená vaším potřebám a zdravotnímu stavu. Tento trénink doporučuji zejména, pokud už máte nějakou zkušenost se cvičením jógy podle videí, nemáte žádné výrazné zdravotní omezení (kdy lepší cvičit pod dohledem instruktora) a dokážete se sami motivovat k tréninku doma :-). Výhodou je nízká časová náročnost a intenzivní trénink podle vašich potřeb.