Začínáme s jógou

Zaciname s jogou-online kurz

Láká vás jóga, ale stále jste se nedostali k tomu, abyste se zapsali na kurz pro začátečníky? A co takhle se s jógou seznámit přes online lekce?

Tento online kurz vychází z mých zkušeností při práci s klienty z kurzu pro začátečníky a z osobních tréninků, kdy jsem měla možnost se naplno věnovat klientům, kteří se s jógou teprve seznamovali. Přemýšlela jsem, co je mám v omezeném čase naučit, aby si odnesli to nejdůležitější, naučili se cvičit správně a nebáli se cvičení zjednodušit a přizpůsobit svým potřebám, aby pak mohli pokračovat v libovolných kurzech nebo sami doma.

 

Během šesti lekcí tohoto kurzu se naučíte základní principy jógového cvičení – základy práce s dechem a správné provedení vybraných pozic.

 

Šest lekcí je rozděleno na jednotlivá témata, v každé lekci po nácviku plného jógového dechu začnete rozhýbávacími a zpevňujícími cviky na celé tělo a pak navážete sestavou ásan. Ásany (jógové pozice) můžete trénovat i podle jednotlivých videí ke každé lekci a vybrat si tak variantu vhodnou pro vás. V závěru lekce vás čeká relaxace. Celou lekci, včetně nácviku jednotlivých ásan zvládnete za cca 60 minut.

 

Naučíte se 40 jógových pozic (ásan) a jejich variant, 5 dechových a relaxačních technik i základní sérii pozdrav slunce.

 

 

V rámci tohoto kurzu získáte:

o   6 lekcí jógy pro začátečníky (rozcvičení+sestava ásan) celkem cca 30 minut

o   Ke každé lekci doprovodný článek

o   Ke každé lekci navíc návod k jednotlivým ásanám

o   2 články ke kurzu – úvod ke kurzu a hlavní zásady pro cvičení

o   2 audia pro nácvik relaxace

o   60 jógových videí – cca 270 minut jógy

o   Neomezený přístup ke kurzu (i k jeho budoucím aktualizacím).

 

Pojďte do toho se mnou, věřím, že Vás cvičení jógy chytne a nepustí.

Cena online kurzu je 999 Kč, po přihlášení a zaplacení kurzu můžete začít cvičit! Pokud váháte, podívejte se na krátké videoukázky (níže), popř. mě kontaktujte s dotazy na marketa.joga@gmail.com.

Pokud kurz objednáte nyní, máte neomezený přístup ke všem lekcím a i k příštím aktualizacím kurzu (bonusovým lekcím) – a to stále za stejnou cenu, i kdyby se v budoucnu po aktualizacích kurz zdražil!

 

Chcete-li si online kurz zaplatit, zaregistrujte se zde.

 

Máte-li již online kurz zaplacený, pro přístup se musíte přihlásit zde.

 

Ukázka z lekce č.1 – Základní ásany – Pozice vrkšásana – strom:

 

Ukázka z lekce č.2 – Silové a balanční ásany (Sestava ásan):

 

Upozornění: Ne každé cvičení je vhodné pro každého, berte ohled na svůj zdravotní stav a popřípadě konzultujte cvičení se svým lékařem. Uvědomte si, že cvičení může vést ke zranění. Každý uživatel tohoto videa si je plně vědom možnosti zranění a výrobce a distributor nenese za případné újmy na zdraví žádnou zodpovědnost.