Online kurz Jóga pro dokonalé tělo

O kurzu

Než začnete…

Hlavní zásady pro cvičení

Sestava khatu pranam

 

Lekce 1

Instrukce k lekci č.1 v PDF

Online lekce č.1

 

Lekce 2

Instrukce k lekci č.2 v PDF

Online lekce č.2

 

Lekce 3

Instrukce k lekci č.3 v PDF

Online lekce č.3

 

 Lekce 4

Instrukce k lekci č.4 v PDF

Online lekce č.4

 

Bonusová lekce

 

Závěrem

 

V roce 2016 proběhla aktualizace kurzu. Mimo mírně aktualizovaného textu jsem přidala navíc 3 videa:

– Video, jak správně provádět ranní sérii khatu pranam: V textu se odkazuji na ranní sérii khatu pranam, kterou podle videa snadněji natrénujete. Samozřejmě můžete cvičit i známější sérii pozdrav slunci nebo jinou oblíbenou sérii pro ranní protažení.

Video – Série khatu pranam

– Video k posílení středu těla: Toto cvičení jsem zařadila zejména pro ty, co mají problémy se cvičením náročnějších silových a balančních pozic, nebo pociťují po cvičení silových pozic bolesti zad. V případě nedostatečně zpevňeného středu těla se věnujte několik týdnů navíc tréninku středu těltéto partie. Sestavu cvičte ideálně 3x týdně – buď před samotným spuštěním 1.lekce nebo současně s lekcemi. Brzy pocítíte větší jistotu v balančních pozicích a snadnější provedení silových pozic.

Video – Posílení středu těla

– Video pro rychlý trénink celého těla, pokud nemáte moc času: (Určitě se Vám může stát, že během kurzu nastanou dny, nebo i týdny, kdy nebudete mít dostatek času na pravidelný trénink lekcí. Na přechodnou dobu tak zařaďte rychlý 15-minutový trénink celého těla, nebo cvičení na posílení středu těla. Je to lepší než cvičení úplně vynechat a pak třeba po týdnu obtížněji navazovat.)

Video – Rychlý trénink celého těla