Online kurz gravid jógy

Kurz gravid jógy aktualizován!

Kurz gravid jógy má aktualizované články, jsou přidané další informace k ásanám a také jedno bonusové video na zpevnění celého těla! A to nejdůležitější: formát videí je nyní uživatelsky přívětivější, můžete si videa pouštět i na mobilu. CELKEM TEDY 7 VIDEOLEKCÍ PRO TĚHOTNÉ PO CCA 30 MINUTÁCH A SPOUSTA UŽITEČNÝCH INFORMACÍ. Doufám, že si cvičení moc užijete a kurz přispěje k Vašemu pohodovému těhotenství!

Online kurz Gravid jóga se skládá z šesti lekcí po cca 30 minutách (včetně krátké úvodní relaxace a závěrečného nácviku dechového cvičení, poslední 2 lekce jsou prodloužené (cca 39 minut). První tři lekce jsou v pomalejším tempu a nižší náročnosti, v posledních lekcích už zvládnete více cviků v mírně zrychleném tempu. V každé lekci se naučíte několik protahovacích a posilovacích cviků a ásan (jógových pozic), které jsou cílené pro uvolnění a posílení těla v těhotenství, součástí každé lekce je i nácvik sestavy súrja namaskár (pozdrav slunci) upravené pro cvičení v těhotenství.

Ještě než začnete se svojí první lekci gravid jógy, seznamte se s hlavními zásadami cvičení, které jsem upravila do článku „Desatero pro cvičení gravid jógy“ a zároveň doporučuji i krátký článek „Na co zaměřit při cvičení v těhotenství“, abyste si uvědomila, jaké části těla je zvlášť potřeba v tomto období protáhnout a co naopak posílit. Když si odpovíme na otázku „PROČ“, může se začít zabývat tím „JAK“. A to se Vám vysvětlím přímo během lekcí.

Článek č.1

Článek č.2

 

Vždy naslouchejte svému tělu a nepřeceňujte své možnosti. Ne každé cvičení je vhodné pro každého, berte ohled na svůj zdravotní stav a popřípadě konzultujte cvičení se svým lékařem. Uvědomte si, že cvičení může vést ke zranění. Každý uživatel tohoto videa si je plně vědom možnosti zranění a výrobce a distributor nenese za případně újmy na zdraví žádnou zodpovědnost.

 

Cílem gravid jógy není vylepšovat postavu nebo zlepšovat fyzičku. Není záměrem se zpotit, „máknout si“, ale naopak se cvičením nabít, lehce rozhýbat a také zpevnit svaly, abychom si i v tomto období udržely dobrý pocit ze svého těla. Cílem je i odbourat napětí, stres, naučit se ještě lépe vnímat své tělo a dech. Proto jsou cviky v lekcích jednoduché, cvičí se opakovaně v souladu s dechem. Lekce jsou připraveny tak, aby je zvládli i jogínky-začátečnice, nejedná se o složité sestavy.

Těším se na Vaše názory, připomínky nebo dotazy na marketa.joga@gmail.com.

Doufám, že si lekce užijete!

Namaste.

 

Lekce č.1

Lekce č.2

Lekce č.3

Lekce č.4

Lekce č.5

Lekce č.6

 

Bonusová lekce – posílení celého těla

 

Další materiály k vašemu využití

Ásany – gravid jóga

Fotosérie – gravid jóga

 

Bonusové video – Správné držení těla

 

Každý uživatel je povinen chránit své přístupové údaje a neposkytovat je třetím osobám. V případě, že provozovatel serveru fitjogamarketa.cz zjistí podezřelé přístupy z více IP adres nebo jiným způsobem zjistí porušení tohoto pravidla, je oprávněn zamezit uživateli přístup a smazat uživatelský účet. Uživatel dále nesmí kopírovat videa, obrázky, či články zde zveřejněné a poskytovat je třetím stranám.