Jóga pro těhotné

Kurz gravid jógy aktualizován (2016)!

Kurz gravid jógy má aktualizované články, jsou přidané další informace k ásanám a také jedno bonusové video na zpevnění celého těla! A to nejdůležitější: formát videí je nyní uživatelsky přívětivější, můžete si videa pouštět i na mobilu. CELKEM TEDY 7 VIDEOLEKCÍ PRO TĚHOTNÉ PO CCA 30 MINUTÁCH A SPOUSTA UŽITEČNÝCH INFORMACÍ. Doufám, že si cvičení moc užijete a kurz přispěje k Vašemu pohodovému těhotenství!

Online kurz Gravid jóga se skládá z šesti lekcí po cca 30 minutách (včetně krátké úvodní relaxace a závěrečného nácviku dechového cvičení, poslední 2 lekce jsou prodloužené – cca 39 minut). První tři lekce jsou v pomalejším tempu a nižší náročnosti, v posledních lekcích už zvládnete více cviků v mírně zrychleném tempu. V každé lekci se naučíte několik protahovacích a posilovacích cviků a ásan (jógových pozic), které jsou cílené pro uvolnění a posílení těla v těhotenství, součástí každé lekce je i nácvik sestavy súrja namaskár (pozdrav slunci) upravené pro cvičení v těhotenství. Cvičení v těhotenství má své zásady, které jsem podrobně rozepsala do článku, který je součástí kurzu. Se cvičením je ideální začít až po prvním trimestru.

Cena online kurzu je 250 Kč, po přihlášení a zaplacení kurzu můžete začít cvičit! Pokud váháte, podívejte se na krátké videoukázky (níže), popř. mě kontaktujte s dotazy na marketa.joga@gmail.com.

Chcete-li si zaplatit online lekce, zaregistrujte se zde.

Máte-li již online lekce zaplacené, pro přístup se musíte přihlásit zde.

Ukázka z lekce č.3:
[stream flv=x:/fitjogamarketa.cz/vidlekce/Lekce3-ukazka.flv img=x:/www.fitjogamarketa.cz/vidlekce/start_frame.jpg embed=false share=false width=650 height=365 dock=true controlbar=over bandwidth=high autostart=false responsive=16:9 /]

Ukázka z lekce č.6:
[stream flv=x:/fitjogamarketa.cz/vidlekce/Lekce6-ukazka.flv img=x:/www.fitjogamarketa.cz/vidlekce/start_frame.jpg embed=false share=false width=650 height=365 dock=true controlbar=over bandwidth=high autostart=false responsive=16:9 /]

 

Ne každé cvičení je vhodné pro každého, berte ohled na svůj zdravotní stav a popřípadě konzultujte cvičení se svým lékařem. Uvědomte si, že cvičení může vést ke zranění. Každý uživatel tohoto videa si je plně vědom možnosti zranění a výrobce a distributor nenese za případné újmy na zdraví žádnou zodpovědnost.