VÝZVA

Pouze teď! Přidej se a užij si až 28 dní s jógovými videi, které tě promění k lepšímu! 🙂

FJ VYZVA

 Přidej se do výzvy, která proběhne zdarma od 23.1. do 19.2.!

28-denní fit jóga výzva!

 

Tak to chci, hlásím se!

*

 • V rámci Fit Jóga klubu bude výzva trvat 28 dní  a budeš mít spoustu dalších výhod, jako například:
  • Delší výzva (plných 28 dní) a tedy lepší výsledky!
  • Na každé video budeš mít dva dny (místo jednoho dne na YouTube).
  • V rámci klubu máš přístup k dalším videímkaždý týden jedno dlouhé, další bonusová videa a nácviková videa ve Videotéce.
  • Máš ihned slevu 10% na všechny online kurzy.
  • Stejně naladěná komunita fit jogínek a jogínů, možnost diskuze a moje podpora.
  • Cena klubu je 299/měsíc. Měsíc ti na celou výzvu bohatě stačí. Ideální datum pro přihlášení je 20.1., rozkoukáš se a krásně stihneš celou výzvu!

 

Chci plnou výzvu se všemi výhodami a hlásím se do klubu!

*

Mrkni na video s informacemi, které jsem natočila na YouTube!

 

Výzvu jsem poskládala z různých kratších lekcí (15-30 minut), které jsem v historii posledních let natočila pro klub a nebo do online kurzů.

První dny budou převažovat jednodušší a kratší videa – tedy hlavně zpevnění core, zlepšení držení těla a jemnější posílení. Postupně budou častější buď delší videa (až 30 minut) a i cvičení s vyšší intenzitou. Budeme posilovat všechny svalové partie (břicho, hýždě, stehna, paže, záda…i ty svaly, které jsi nevěděl/a, že vůbec máš! :))

 

 

Zde je několik odpovědí na vaše možné otázky:

Budu se moci přidat do klubu i v průběhu výzvy, když se mi zalíbí?

Do Fit jóga klubu je možné se přihlásit kdykoliv, tedy i v průběhu výzvy. Čím dříve to uděláš, tím lépe pro tebe, každé video budeš mít dostupné déle (2 dny) a celkově pocítíš větší motivaci cvičit a výzvu dokončit. A proto se přeci do výzvy hlásíš! 🙂

Jsem začátečník nebo jsem dlouho necvičil/a. Je tahle výzva i pro mě?

Rozhodně. První videa jsou koncipovaná i pro začátečníky. Posilování core, protažení zad a i některé silové tréninky v pohodě zvládneš. Když něco nepůjde, můžeš cvik vynechat (lepší, než ho cvičit špatně). Ve Fit jóga klubu si můžeš ve Videotéce najít správné provedení a zjednodušení pozic nebo napiš pod video do diskuze a já ti poradím, jak si cvik upravit/čím nahradit.

Když se rozhodnu jít do celé výzvy a zaplatím 299 Kč, musím pak ještě něco platit nebo pokračovat?

Ne. Za tvých 299 Kč se ti spustí klub a po dobu členství budeš mít přístup ke všemu. Než ti členství skončí, můžeš si ho prodloužit (přijde ti email s připomínkou) a můžeš pokračovat a i přístup ke klubovým lekcím si tak prodloužíš.  A nebo prostě nic neuděláš a členství skončí. Na tuto výzvu ti stačí měsíční členství a přihlášení kolem 20.2.2023.

A co když budu chtít mít videa i po výzvě přístupná a pokračovat ve cvičení?

Výzva se skládá z videí, která jsou součástí různých kurzů/balíčků a některá jdou zakoupit jako samostatné lekce. Každý den bude u lekce napsáno, z jakého kurzu/balíčku lekce je. Jako člen/ka Fit jóga klubu máš na všechny kurzy, balíčky i samostatné lekce 10% slevu, takže si je klidně můžeš pořídit už během výzvy (přístup k nim je pak časově neomezený). V závěru výzvy bych chtěla dát na vybrané kurzy ještě vyšší slevu.

Zajímá tě ještě něco? Napiš mi na marketa.joga@gmail.com