Fit Jóga Klub

Každý týden nová videolekce (40-60 minut) a mnoho dalších výhod pro členy klubu.

fitjogaklub

Chtěla jsem vytvořit místo, kde budete mít možnost získat každý týden kompletní delší cvičení na téma, které vás bude zajímat a bavit, videonácviky všech možných ásan a jejich variant i bonusová videa. Zároveň budeme moci v diskuzi rozebrat, co vám v lekci není jasné, jak to či ono lépe zvládnout, jestli opravdu cvičíte správně, ale i moje další tipy nejenom ke cvičení, které mi pro vás přijdou užitečné. A kdo bude chtít nějaké téma více prohloubit formou online kurzu, nebude muset čekat na slevu, ale bude ji mít k dispozici kdykoliv – a to ve výši, kterou běžně nedávám. Doufám, že Fit jóga klub bude místo, kde se budeme navzájem podporovat a bude nás motivovat, takže i z náhodných „kolemjdoucích“ se brzy stanou fit jogíni, kteří jógu nejen cvičí, ale i žijí. Namasté!

 

Baví tě se mnou cvičit jógu online? Přidej se do klubu fit jogínů! A jaké výhody konkrétně ti tento klub přinese?

  • Každý týden pro členy připravím dlouhou kompletní videolekci (zahřátí, ásany i relaxace) o délce 40-60 minut.
  • Témata lekcí ovlivníte právě vy – členové Fit jóga klubu! O zaměření a náročnosti následující lekce můžete hlasovat. Většinou se střídají lekce na zpevnění i protažení, lekce náročnější (s variantami pro začátečníky) a lekce jednodušší.
  • Na vaše dotazy pod videi odpovídám v diskuzi. Můžeme se vzájemně motivovat, sdílet svoje pokroky a radost z jógy.
  • Po dobu členství budete mít všechny mé online kurzy s 10% slevou (z původní ceny).
  • Máte přístup do sekce Videa-bonusy, kde najdete povídací videa, lekce navíc, výzvy – 4-týdenní tréninky těžších ásan a další videa.
  • Všichni členové klubu budou mít přístup do videotéky s nácvikem různých ásan a jógových technik (jak je ne/provádět, proč, jednodušší a těžší varianty, účinky pozic).
  • Přístup ke všem lekcím zpětně po dobu členství (při půlročním členství s bonusem dostanete i neomezený přístup ke všem vašim lekcím za předchozí půlrok!).
  • Fit jóga klub ušetří tvůj čas i peníze a donutí tě cvičit jógu pravidelně.

 

Jak to funguje?

Detailní informace k fungování klubu najdete v tomto informačním videu

 

Po zaplacení členství máš přístup k první lekci a každý týden (obvykle v pondělí) přibyde další. Ihned máš také přístup k bonusovým videím (povídací videa, výzvy, lekce navíc) a videotéce (nácvik ásan a dechových technik). Pro přístup je nutné být online (mít přístup k internetu).

 

Využij vstup do kurzu za zaváděcí cenu:

ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU (1 měsíc): 299 Kč/měsíc

TŘÍMĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ: 749 Kč/ 3 měsíce

PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ: 1299 Kč/ 6 měsíců

PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ S BONUSEM: 2990 Kč / 6 měsíců + přístup ke všem lekcím i po skončení členství

 

Zde je několik odpovědí na vaše možné otázky:

Proč bude Fit jóga klub lepší než tvoje free videa?

Free videa samozřejmě ponechám, budou ale jen takovou ukázkou z těchto kompletních lekcí. Vyberu tedy cca 10-20 minut, které poslouží všem, co cvičit chtějí, ale jen občas a krátce. Fit jogínům ale nabídnu kompletní lekci v délce, jako byste byli v jógovém studiu. Nebude tedy chybět dostatečné zahřátí ani závěrečná relaxace. Ve Fit jóga klubu přidávám pravidelně každý týden lekci, co se týká free videí, ty přidávám nepravidelně :-). A samozřejmě – ostatní výhody, zmíněné výše, budou také velkým bonusem pro členy klubu. Za 160Kč na měsíc (to je jak 2 kávy s sebou:-)) je to „hodně muziky“.

Bude mi vyhovovat stupeň náročnosti? Jak si ohlídám, že cvičím správně?

Především v každé lekci popíšu varianty jak náročnější, tak pro méně pokročilé. Pro každou sestavu vypíchnu těžší pozice/techniky, které budete moci natrénovat zvlášť ve videu z videotéky a vybrat si jednodušší variantu. Pokud něco nebude jasné, napíšete do diskuze pod video a já vám odpovím (pokud by byl dotaz složitější, tak i v samostatném videu). Stupeň náročnosti a zaměření lekce si volí členové klubu – o příští lekci vždy hlasujeme.

Co když se nedonutím cvičit a členství tak nevyužiju?

Zkuste nejdříve kratší členství na měsíc a uvidíte. Po zveřejnění každé nové lekce vám přijde email s výzvou, ať se do toho pustíte. Z vlastní zkušenosti vím, že je zvládnutelné najít si 40-60 minut doma/v kanceláři – na místě, které vám vyhovuje a v různém čase, který si zvolíte. Určitě máte méně výmluv než dojíždět někam do studia v pravidelný čas. Ale i tak k tomu můžete přistoupit a vyhradit si napevno 1-3x týdně čas, kdy si chcete sestavu zacvičit. A když to nestihnete, např. kvůli nemoci? Po dobu členství se můžete k lekci kdykoliv vrátit. U půl ročního členství s bonusem máte dokonce přístup k lekcím neomezený!